W czwartek 11 lutego w grupie Ob odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów.  Tego dnia nasza klasa zmieniła się w piękną salę balową przystrojoną serpentynami oraz kolorowymi balonami wykonanymi przez dzieci. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził naszych milusińskich w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.  Dzieci przebrane w piękne,  kolorowe stroje bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki.   Kiedy czas zabawy dobiegł końca,  maluchy z żalem opuszczały  szkołę.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze,  a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pociech do pierwszego takiego balu w szkole. 
M.Łaczkowska,  K. Pęciak
 
 
 

 

 

images/Galeria/bal_karnawalowy_0b_21/640_1.jpgimages/Galeria/bal_karnawalowy_0b_21/640_2.jpgimages/Galeria/bal_karnawalowy_0b_21/640_3.jpgimages/Galeria/bal_karnawalowy_0b_21/640_4.jpgimages/Galeria/bal_karnawalowy_0b_21/640_5.jpgimages/Galeria/bal_karnawalowy_0b_21/640_6.jpgimages/Galeria/bal_karnawalowy_0b_21/640_7.jpg