W ramach przygotowań do Wielkanocy, dzieci z grupy 0a uczestniczyły w Wiosenno- Świątecznych Warsztatach Plastycznych. Korzystając z różnych technik przygotowały szereg prac, nawiązujących do pory wiosennej oraz symboliki Świąt Wielkanocnych. Efekty kilkudniowych warsztatów zostały zaprezentowane na wystawie. Nie zabrakło różnorodnych, kolorowych pisanek i wycinanek. Dzieci na specjalnie przygotowanych drewienkach wykonały postać zajączka, a z wcześniej przygotowanych szablonów postać bociana. Na koniec warsztatów wszystkie prace wzięły udział w radosnej inscenizacji do słów piosenek o wiośnie. Ozdoby świąteczne wykonane przez nasze dzieci brały również udział w wystawie szkolnej, co było nagrodą dla autorów najciekawszych prac.

Katarzyna Woźniak-Kopek, Karolina Prokop