15 września odbyła się w naszej szkole uroczystość Narodowego Czytania „Moralności Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.Uczniowie klas 6, 7, i 8 wcielili się w role bohaterów tego najbardziej znanego dramatu pisarki. W trakcie trwania spektaklu mogliśmy podziwiać dwulicową, zakłamaną Anielę Dulską, spokojnego i nieobecnego wiecznie w kołtunie rodzinnym Felicjana, rozpustnego Zbyszka prowadzającego się po nocnych kawiarniach, poczciwą i naiwną Melę, wyrachowaną Hesię, prostą służącą Hankę.  Młodzież  doskonale oddała charakter zakłamania moralnego rodziny Dulskich. Na uwagę zasługiwały stroje aktorów oraz wspaniała scenografia.  Wszystkim zaangażowanym w spektakl uczniom gratulujemy tak doskonałego występu!