"Nauczyciele - Dzieciom" Pod takim hasłem odbyła się nasza szkolna uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Nauczyciele zaprezentowali się swoim wychowankom tanecznie i w piosenkach. Dzieci mogły posłuchać znanych i lubianych przebojów oraz zatańczyć ze swoimi nauczycielami w rytm makareny, czekolady czy innych utworów. Występ okazał się dużym zaskoczeniem dla dzieci i sprawił im ogromną radość. Swoje uznanie wyraziły gromkimi brawami. Wszystkim naszym Dzieciom dziękujemy za wspólną zabawę, miłą atmosferę, no i ten uśmiech na twarzach. I jeszcze raz wszystkim Dzieciom z okazji ich święta życzymy spełnienia marzeń oraz beztroskiej zabawy.

Dyrekcja oraz Nauczyciele

Opinie o koncercie które do nas dotarły.

„Moim zdaniem było bardzo fajnie. Jednak piosenki powinny być bardziej na czasie. Pan Gabriel wymiatał.”

„Koncert był bardzo fajny; rozrywkowy. Bardzo mi się podobały piosenki, tańce i ogólna forma.”

„Było super, bardzo mi się podobało. Myślę, że następnym razem jak będzie coś śpiewać podzielicie się na głosynp.: tenory, sprany, alty. Więcej takich koncertów.”

„Bardzo mi się podobał koncert, najbardziej żarty pana Gabrysia.”

„Koncert mi się podobał, była to fajna przerwa w nauce. Były fajne kawałki.”

Moim zdaniem koncert był super bardzo mi się podobało, ale myślę że niektóre piosenki powinny być bardziej znane. Pan Gabriel wymiatał. I była bardzo miła atmosfera.”

„Koncert był dobry lecz było trochę mało miejsca na siedzenie.”

„Bardzo mi się podobał występ, fajna atmosfera była, pan Gabriel wymiatał. Więcej takich występów poprosimy.”

„Uważam, że sam koncert i pomysł był bardzo fajny, widać że nauczyciele się starali. Jedyny mały problem według mnie to piosenki były one fajne i nauczyciele fajnie zatańczyli, tylko piosenki mogły być trochę nowsze, ale rzecz biorąc bardzo mi się podobał”