Wielka Gra Ósmych Klas to teleturniej, który odbył się po raz pierwszy w naszej szkole.Uczniowie zmierzyli się ze sobą w niezwykle zabawnych i ciekawych konkurencjach.

Musieli się w nich wykazać nie lada sprytem, ale również sprawdziły swoją pamięć i zręczność.

Wiele radości sprawiły uczniom: łowienie pianek, wyścigi na krzesłach, jazda na hulajnodze i wiele innych konkurencji.

Nasi ósmoklasiści przekraczali progi naszej szkoły jako małe dzieci i zaczęli tę „szkolną przygodę” od zabawy. I dlatego my, jako byli wychowawcy chciałyśmy, by nasi uczniowie kończąc edukację w naszej szkole, zakończyli ją również zabawą. A przy tym, żeby mile nas wspominali.

W Wielkiej Grze udział wzięło 85 uczniów.

A oto zwycięzcy:

1 miejsce oraz tytuł Mistrza Wielkiej Gry zdobyła Agata Malak z klasy 8d

2 miejsce zajęła Agata Pędziwiatr z klasy 8e

3 miejsce przypadło Aleksandrowi Marosowi z klasy 8b

4 miejsce dla Amelii Przepiórki z klasy 8b

5 miejsce dla Sary Semeniuk z klasy 8d

6 miejsce dla Anny Olczyk z klasy 8d

7 miejsce dla Marii Stasiak z klasy 8a

8 miejsce dla Pawła Osieckiego z klasy 8e

9 miejsce dla Alexa Szydziaka z klasy 8e

10 miejsce dla Hanny Lenarczyk z klasy 8a.

Wszystkim uczniom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wszyscy uczniowie biorący udział w grze otrzymali słodki upominek od firmy MAJAMI, zaś zwycięzcy dodatkowo jeszcze wspaniałe nagrody.

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność bardzo dziękujemy naszym Fundatorom:

- firmie MAJAMI,

- pizzerii EBE,

- Miejskiemu Centrum Kultury,

- kinie Helios,

- firmie Comkas Salon Firmowy Komputronik,

- Strefie Nieruchomości 24.

Organizatorzy Wielkiej Gry

Patrycja Szulada, Beata Młodzik, Małgorzata Kruk