Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

Konkursy 2011/2012 - semestr I - pobierz

Konkursy 2011/2012 - semestr II - pobierz

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011

28 kwietnia uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach wojewódzkich - dwubój nowoczesny.
Drużyna dziewcząt w składzie: Julia Kopek i Martyna Małczak zajęły V miejsce w województwie.
Drużyna Chłopców w składzie: Augustyniak Damian i Bujacz Patryk zajęli IX miejsce w województwie.

5 maja odbył się Czwórbój Lekkoatletyczny chłopców na szczeblu miejskim.
Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce.

Drużyna chłopców w składzie:
Augustyniak Damian
Wolankiewicz Igor
Trzmiel Rafał
Włodarczyk Hubert
Zerka Piotr
Bujacz Patryk

6 maja odbył się Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt na szczeblu miejskim.
Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce.

Drużyna dziewcząt w składzie:
Małczak Martyna
Kopek Julia
Kasznicka Weronika
Włódarczyk Patrycja
Bondel Iza
Materka Klaudia

9 maja odbyły się zawody miejskie dziewcząt w piłce nożnej na szczeblu miejskim. Uczennice naszej szkoły zajęły V miejsce.

10 maja odbyły się zawody miejskie chłopców w piłce nożnej na szczeblu miejskim. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce.

12 maja odbył się Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców na szczeblu powiatowym.

Uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce.

Drużyna dziewcząt w składzie:
Małczak Martyna
Lesiak Agata
Kasznicka Weronika
Włódarczyk Patrycja
Bondel Iza
Materka Klaudia

Uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce.

Drużyna chłopców w składzie:
Augustyniak Damian
Wolankiewicz Igor
Trzmiel Rafał
Włodarczyk Hubert
Zerka Piotr
Bujacz Patryk

Nagroda dla Patrycji Ławskiej oraz wyróżnienie dla Joanny Wirażki i Aleksandry Szura w miejskim konkursie plastycznym ,,Pisanki i inne ozdoby wielkanocne" - kwiecień 2011

Wyróżnienie dla  Kiry Majchrowskiej w powiatowym konkursie plastycznym pt. ,,Na początku był GUZIK - miniatura" - kwiecień 2011

II miejsce dla klasy III b  w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POPRAWNEJ WYMOWY - 03.03.2011

I miejsce dla klasy I a w miejskim konkursie WIEDZY O BOŻYM NARODZENIU - 14.12.2010 r.

II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w łyżwiarstwie sportowym Błękitna Sztafeta - 17.12.2010 r.

I miejsce  w Mistrzostwach Bełchatowa w łyżwiarstwie sportowym Złoty Krążek - 17.12.2010 r.

I miejsce w zawodach w tenisie stołowym - 01.12.2010 r.

I miejsce dla Piotra Drzewosza w Powiatowym Konkursie ,,Książka - obiekt artystyczny" - 06.12.2010 r.

Nagroda dla Adrianny Drzewosz w miejskim konkursie plastycznym pt. ,,Zima"

II miejsce w Powiatowym Współzawodnictwie Szkół Podstawowych w roku szkolnym 2009/2010

I miejsce dla Joanny Wirażki i II miejsce dla Piotra Drzewosza w powiatowym konkursie plastycznym - ,,Zielony Bełchatów -  serce powiatu" - 04.11.2010 r.

Wyróżnienie dla Aleksandry Szura w miejskim konkursie plastycznym ,,Żołnierze Wojska Polskiego" - listopad 2010

I miejsce dla chłopców i V miejsce dla dziewcząt w Powiatowych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych - Bełchatów 04.11.2010 r.

I miejsce w mistrzostwach Bełchatowa w mini piłce siatkowej chłopców - 19.10. 2010 r.

I miejsce w Turnieju w mini piłce nożnej - Bełchatów, 13.10.2010 r.
 

I miejsce dla Julii Kopek, IV miejsce dla Martyny Małczak  w Indywidualnych Biegach Przełajowych - zawody wojewódzkie - Uniejów, 08.10.2010 r.
 

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - 05.10.2010 r.

I miejsce - Mistrzostwa Bełchatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w kategorii szkół podstawowych.

I miejsce w plebiscycie na najbardziej usportowioną szkołę w mieście w roku szkolnym 2009/2010
W plebiscycie na 10 najwszechstronniejszych sportowców uczennice naszej szkoły zajęły następujące lokaty:
II miejsce - Patrycja Wieczorek
III miejsce - Sylwia Czerwińska
VI miejsce - Maja Motylska

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Zelów, 1 października 2010 r.

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010

I miejsce w kategorii klas IV dla Mariki Kaczmarczyk i II miejsce w kategorii klas V dla Karoliny Zgolak w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego - 28.05.2010 r.

III miejsce w Bełchatowskich Artystycznych Prezentacjach Szkół Podstawowych - 29.05.2010 r.

II miejsce (drużynowo) - Czwartki Lekkoatletyczne - 2009-2010

I miejsce w VI Powiatowym Turnieju Sportowo-Pożarniczym - 28.05.2010 r.

I miejsce dla dziewcząt i III miejsce dla chłopców w Mistrzostwach Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym—26.05.2010 r.

II miejsce dla Oskara Sonnenberga z klasy III a i wyróżnienie dla Julii Ławniczak z III c w XVI Małym Konkursie Recytatorskim - 20.05.2010 r.

II miejsce w VII POWIATOWYM KONKURSIE „PONTYFIKAT JANA PAWŁA II” dla Marty Michalak - VI a, Konrada Sieranta –VI b, Radosława Ejme - VI b.

II miejsce w międzyszkolnym konkursie „ASY z III KLASY”. Szkołę reprezentowali: Katarzyna Kowalska - III a, Aleksandra Wlazłowska - III b, Julia Ławniczak - III c, Szymon Pająk - III d, Wojciech Szczepaniak - III d.
Konkurs odbył się 7 maja 2010 r.

II miejsce w powiatowych zawodach mini piłki nożnej dziewcząt - 22.04.2010

Mateusz Leszczyński zajął III miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” - 26.03.2010.

Patrycja Wieczorek zajęła I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Centralnego w biegach przełajowych na dystansie 1000m - 13.03.2010.

II Mistrzostwa Bełchatowa SZS w łyżwiarstwie o Puchar Prezydenta Miasta - 12.03.2010 I miejsce w łyżwiarstwie dziewcząt - „Błękitna Sztafeta”.
Skład reprezentacji: Dominika Stachowska, Majka Motylska, Kasia Pawelus, Natalia Wnuk, Klaudia Kotowicz, Patrycja Wieczorek.
III miejsce w łyżwiarstwie dziewcząt - „Błękitna Sztafeta”.
Skład reprezentacji: Klaudia Gronkowska, Roxana Drygała, Marta Bednarek, Anita Khoperia, Sandra Żytkiewicz, Klaudia Majcherek.

II miejsce w łyżwiarstwie chłopców - „Złoty Krążek”.
Skład reprezentacji: Sebastian Stryj, Daniel Pilarz, Mateusz Zbroja, Michał Wojciechowski, Michał Góral, Armen Khoperia.

III miejsce w łyżwiarstwie chłopców - „Złoty Krążek”.
Skład reprezentacji: Hubert Włodarczyk, Rafał Trzmiel, Wiktor Mielcarek, Wiktor Nowak, Sylwester Kur.

Konkurencje indywidualne - jazda szybka na czas
Dziewczęta:
I miejsce - Patrycja Wieczorek
III miejsce - Klaudia Kotowicz
Chłopcy:
I miejsce - Sebastian Stryj
II miejsce - Michał Wojciechowski
III miejsce - Armen Khoperia

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej chłopców - 12.02.2010.
II miejsce w rejonowych zawodach w piłce siatkowej chłopców - 05.03.2010.
Szkołę reprezentowali: Daniel Świąder, Michał Dębski, Kamil Łaszczak, Bartosz Kacperski, Rafał Trzmiel, Tomasz Korzeński, Radosław Ejme, Szymon Marecki, Damian Augustyniak, Adam Sionkowski.

I miejsce w Międzyszkolnym konkursie wiedzy o regionie- „ Bełchatów wczoraj i dziś” - marzec 2010.

III miejsce dla zespołu tanecznego w konkursie w ramach Bełchatowskich Artystycznych Prezentacji Szkół -
marzec 2010.

II miejsce dla Sandry Kruk w konkursie muzycznym w ramach Bełchatowskich Artystycznych Prezentacji Szkół -
marzec 2010.

III miejsce dla Alberta Spaleniaka w miejskim konkursie plastycznym.

II miejsce chór „Fermata” , II miejsce Sandra Kruk, III miejsce Szymon Marceki w IX Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek — styczeń 2010

Nagroda dla klasy I c oraz III c w Ogólnopolskim konkursie - „20-ta rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka”

Wyróżnienie dla Tomasza Kowalczyka w III Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim

Nagroda dla Ernesta Ryplewskiego, Bartosza Piątkiewicza, Joanny Wirażki i wyróżnienie dla Alicji Wróblewskiej w V Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym-kategoria „Szopka bożonarodzeniowa”

I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Bożym Narodzeniu dla klas I dla Izy Łuczak, Zuzi Słupeckiej, Emilki Dudały z klasy I c.

I miejsce w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego dla dziewcząt z naszej szkoły oraz IV miejsce dla chłopców .

Sandra Kruk otrzymała wyróżnienie w X Regionalnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna”.

Piotr Szczepaniak zajął III miejsce w X Regionalnym Przeglądzie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna”.

II miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich na dystansie 8x25 m stylem dowolnym dla dziewcząt z naszej szkoły.
IV miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich na dystansie 8x25 m stylem dowolnym dla chłopców z naszej szkoły.  

Tomasz Fryś, Kamil Potoczny, Tobiasz Szafrański otrzymali nagrody za aktywne uczestnictwo w konkursie zbiórki makulatury w roku szkolnym 2008/2009.

Piotr Drzewosz otrzymał III nagrodę w konkursie plastycznym „Zielony Bełchatów - Serce Powiatu”.

Piotr Drzewosz został laureatem konkursu w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2009” - „Przygoda tuż za progiem”.

IV miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w dniu 07.10.2009r. w Zelowie.

II miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów w dniu 07.10.2009r.

III miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt w kategorii szkół podstawowych w dniu 02.10.2009r.

Patrycja Wieczorek zajęła II miejsce w zawodach wojewódzkich w Indywidualnych Biegach Przełajowych w dniu 25.09.2009 r. w Wolborzu.